Djungelskotten 2020

Anmälda spelare för Djungelskotten 2020


Spelare
Agneta Adelstrand Söndagen den 1 mars 17:30
Finalsteg 1
Amelie Holgersson Söndagen den 16 februari 16:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Anders Norén Fredagen den 31 januari 14:30
Anders Norrvik Torsdagen den 27 februari 19:30
Anders Öhman Söndagen den 23 februari 16:30
Torsdagen den 27 februari 19:30
Andreas Holm Fredagen den 14 februari 14:30
Söndagen den 16 februari 16:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Anette Öberg Söndagen den 23 februari 16:30
Anneli Juhlin Måndagen den 24 februari 19:30
Annelie Elnerud Fredagen den 14 februari 14:30
Annelie Kanold Torsdagen den 27 februari 19:30
Annette Hofvander Söndagen den 23 februari 16:30
Annika Kilander Måndagen den 10 februari 19:30
Tisdagen den 3 mars 14:00
Bengt Boström Fredagen den 14 februari 14:30
Bjarne Kattem Fredagen den 31 januari 14:30
Björn Andersson Söndagen den 2 februari 16:30
Bo Karlsson Bodin Fredagen den 31 januari 14:30
Camilla Svedlund Måndagen den 24 februari 19:30
Carina Sigg Måndagen den 10 februari 19:30
Onsdagen den 19 februari 14:30
Caroline Blomqvist Onsdagen den 19 februari 14:30
Caroline Källman Söndagen den 2 februari 16:30
Caroline Lagerlöf Torsdagen den 27 februari 19:30
Cecilia Modh Söndagen den 23 februari 16:30
Cecilia Solén Måndagen den 10 februari 19:30
Christer Eklund Tisdagen den 3 mars 14:00
Christoffer Bejedal Söndagen den 23 februari 16:30
Christopher Nylen Söndagen den 2 februari 16:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Claes Wagelin Gauffin Måndagen den 24 februari 19:30
Cristopher Nybom Måndagen den 24 februari 19:30
Daniel Gustafsson Måndagen den 24 februari 19:30
Daniel Stålander Måndagen den 10 februari 19:30
Denise Egevall Torsdagen den 27 februari 19:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Karusell 3
Dennis Andersson Måndagen den 24 februari 19:30
Dennis Eklund Torsdagen den 27 februari 19:30
Dimitris Savvakis Söndagen den 16 februari 16:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Eddie Jensen Måndagen den 10 februari 19:30
Onsdagen den 19 februari 14:30
Elin Granström Söndagen den 23 februari 16:30
Torsdagen den 27 februari 19:30
Elina Jinneby Söndagen den 23 februari 16:30
elisabeth olsborn Söndagen den 12 januari 12:15
Onsdagen den 19 februari 14:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Elliot Crosby Söndagen den 16 februari 16:30
Emma Burman Söndagen den 16 februari 16:30
Eva Kattem Fredagen den 31 januari 14:30
Felix Cederlund Söndagen den 16 februari 16:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Filip Thelander Söndagen den 23 februari 16:30
Greger Knutas Söndagen den 1 mars 17:30
Gustavo Layrisse Montiel Söndagen den 1 mars 17:30
Göran Skog Måndagen den 10 februari 19:30
Onsdagen den 19 februari 14:30
Hans Fredén Måndagen den 10 februari 19:30
Helena Ohlsson Tisdagen den 3 mars 14:00
Helene Fischbach Fredagen den 14 februari 14:30
Söndagen den 16 februari 16:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Ida Sandström Fredagen den 14 februari 14:30
Ida Sandström Finalsteg 2
Karusell 1
Irene Gauffin Söndagen den 2 februari 16:30
Irene Öberg Onsdagen den 19 februari 14:30
Jan Stenberg Söndagen den 23 februari 16:30
Janitta Bredh Måndagen den 10 februari 19:30
Jeanette Setthammar Fredagen den 14 februari 14:30
Jenny Hjerne Fredagen den 31 januari 14:30
Jimmy Svedlund Måndagen den 24 februari 19:30
Joakim Stål Fredagen den 14 februari 14:30
Johan Ekström Fredagen den 14 februari 14:30
Johanna Jinneby Söndagen den 23 februari 16:30
Josefine Hagström Torsdagen den 27 februari 19:30
Kamilla Christensen Söndagen den 16 februari 16:30
Karin Söderqvist Söndagen den 1 mars 17:30
Katrin Fahlström Torsdagen den 27 februari 19:30
Tisdagen den 3 mars 14:00
Kenneth Ovestad Fredagen den 31 januari 14:30
Kent Sundin Söndagen den 16 februari 16:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Kim Nyman Måndagen den 10 februari 19:30
Måndagen den 24 februari 19:30
Finalsteg 1
Kim Wikman Söndagen den 23 februari 16:30
Kjell Jinneby Söndagen den 23 februari 16:30
Kristina Brandqvist Söndagen den 2 februari 16:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Lasse Linder Onsdagen den 19 februari 14:30
Lena Gref Måndagen den 10 februari 19:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Finalsteg 2
Lena Ringdahl Söndagen den 2 februari 16:30
Lena Sulkanen Tisdagen den 3 mars 14:00
Lidia Svedberg Söndagen den 2 februari 16:30
Torsdagen den 27 februari 19:30
Linda Sundin Söndagen den 16 februari 16:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Madelene Blom Fredagen den 31 januari 14:30
Måndagen den 24 februari 19:30
Finalsteg 1
Malin Brodin Måndagen den 24 februari 19:30
Malin Gref Söndagen den 23 februari 16:30
Malou Eng Söndagen den 16 februari 16:30
Margita Andersson Onsdagen den 19 februari 14:30
Maria Novara Fredagen den 31 januari 14:30
Martin Vasell Måndagen den 24 februari 19:30
Finalsteg 2
Mats-Erik Cronholm Onsdagen den 19 februari 14:30
Max Mäntykenttä Torsdagen den 27 februari 19:30
Mia Collin Måndagen den 10 februari 19:30
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Karusell 3
Mia Johansson Torsdagen den 27 februari 19:30
Michael Haenflein Söndagen den 12 januari 12:15
Onsdagen den 19 februari 14:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Mikaela Karlsson Söndagen den 16 februari 16:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Mikail Andersson Måndagen den 10 februari 19:30
Söndagen den 1 mars 17:30
Finalsteg 2
Moa Ekström Fredagen den 14 februari 14:30
Mona Ljungfeldt Måndagen den 10 februari 19:30
Onsdagen den 19 februari 14:30
Nathalie Agnekil Söndagen den 2 februari 16:30
Niclas Johansson Söndagen den 2 februari 16:30
Nicole Layrisse Söndagen den 1 mars 17:30
Oskar Almroth Söndagen den 2 februari 16:30
Pamela Förström Måndagen den 10 februari 19:30
Måndagen den 24 februari 19:30
Finalsteg 1
Pernilla Arvidsson Måndagen den 24 februari 19:30
Peter Schell Söndagen den 2 februari 16:30
Fredagen den 14 februari 14:30
Petri Kuusisto Torsdagen den 27 februari 19:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Karusell 3
Pia Andersson Måndagen den 24 februari 19:30
Robert Collin Måndagen den 10 februari 19:30
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Karusell 3
Robert Takacs Tisdagen den 3 mars 14:00
Sanna Tetri Fredagen den 17 januari 14:30
Sara Nyberg Tisdagen den 3 mars 14:00
Sebastian Cronholm Fredagen den 14 februari 14:30
Finalsteg 2
Karusell 1
Stefan Blomquist Söndagen den 2 februari 16:30
Stefan Dew Tisdagen den 3 mars 14:00
Stefan Tingvall Söndagen den 2 februari 16:30
Stig Persson Söndagen den 23 februari 16:30
Susann Tolppola Söndagen den 2 februari 16:30
Fredagen den 14 februari 14:30
Susanna Kiiskinen Måndagen den 24 februari 19:30
Finalsteg 2
Tero Saareks Fredagen den 17 januari 14:30
Thérese Ahlquist Söndagen den 16 februari 16:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Theresia Jatta Köhlin Söndagen den 2 februari 16:30
Thomas Behring Söndagen den 16 februari 16:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Thomas Åhlén Måndagen den 10 februari 19:30
Tisdagen den 3 mars 14:00
Tobias Karlsson Söndagen den 16 februari 16:30
Tomas Backlund Söndagen den 2 februari 16:30
Torsdagen den 27 februari 19:30
Tomas Lind Torsdagen den 27 februari 19:30
Tisdagen den 3 mars 14:00
Tomas Ytterberg Torsdagen den 27 februari 19:30
Tomas Öberg Onsdagen den 19 februari 14:30
Tony Bodin Fredagen den 31 januari 14:30
Måndagen den 24 februari 19:30
Finalsteg 1
Veronica Karlsson Fredagen den 31 januari 14:30
Victor Forss Söndagen den 16 februari 16:30
Åke Adelstrand Söndagen den 1 mars 17:30
Finalsteg 1

TOTALT: 127 SPELARE

Sponsor för denna tävling:

Startande spelare: 127
Startande lag: 63,5
Registrerade starter: 79
Spelade starter: 206

En webblösning utvecklad av

MERIQ